Atrakcje w Trzęsaczu

(20)

Plaża w Trzęsaczu Plaża w Trzęsaczu znajduje się pod wysokim na 12-15 metrów klifem. Nie jest ona zbyt szeroka, ale piaszczysta miejscami usłana wielobarwnymi kamykami. W sezonie letnim w pobliżu głów... więcej »

Platforma widokowa w Trzęsaczu Platforma widokowa, wybudowana w miejscu dawnego drewnianego zejścia na plażę, została oddana do użytku w 2009 roku. To konstrukcja ze stali i żelbetu, a sam taras widok... więcej »

Ruiny kościoła w Trzęsaczu Kościół w Trzęsaczu został wzniesiony w średniowieczu, w odległości około dwóch kilometrów od stromego urwiska. Morze Bałtyckie podmywało jednak brzeg, tak że około roku 182... więcej »

Nadmorski klif w Trzęsaczu Trzęsacz położony jest na wysokim klifie nadmorskim. Przez lata klif był niszczony przez Morze Bałtyckie - świadczą o tym choćby pozostałości kościoła w Trzęsaczu - fragment... więcej »

Paralotniarstwo w Trzęsaczu Trzęsacz i najbliższa okolica położone są na wysokim urwisku. To doskonałe warunki dla paralotniarzy - dodatkowo, latem i jesienią wieją tu sprzyjające wiatry. Okolica ruin... więcej »

TAXII MELEX POBIEROWO tel.: +48 781 481 159 Turysto TAXII MELEX to ekologiczny transport, który zawiezie i odbierze Cię z każdego miejsca w Pobierowie.Czy to plaża,  pub, sklep, czy dyskoteka jesteśm... więcej »

Nadmorska Kolej Wąskotorowa przystanek Trzęsacz W Trzęsaczu znajduje się jedna ze stacji linii kolejki wąskotorowej Gryfice - Pogorzelica. Budowę linii rozpoczęto pod koniec XIX stulecia i wtedy też z... więcej »

ul. Droga Polna, Trzęsacz

Szlaki rowerowe w Trzęsaczu: Śladami Zabytków Architektury - pętlowy, kolor czerwony, długość około 9 km. Szlak rozpoczyna się w Trzęsaczu na skrzyżowaniu ulic Kamieńskiej i Pałacowej. Ruszamy na połu... więcej »

Multimedialne Muzeum na Klifie Tuż przy plaży w Trzęsaczu znajduje się Multimedialne Muzeum na Klifie - jeden z najnowocześniejszych obiektów tego tupu na polskim wybrzeżu Bałtyku. Muzeum zostało w os... więcej »

ul. Klifowa 3B, Trzęsacz

Park Linowy Gibon Rewal Wszystkich spragnionych ekstremalnych, ale i bezpiecznych wrażeń, zapraszamy do odwiedzenia parku linowego mieszczącego się przy ul. Łokietka w Rewalu, niecałe 2km od Trzęsacza... więcej »

ul. Łokietka, Rewal

Trzęsacz atrakcje dla dzieci Multimedialne Muzeum Na KlifieMuzeum na Klifie w Trzęsaczu to nie tylko spotkanie z historią regionu, lecz także niebanalna lekcja wyobraźni dla wszystkich.Trzęsacz, ul. K... więcej »

Rewal Bike System Trzęsacz, jak i cała gmina Rewal kładzie duży nacisk aktywną turystykę - zwłaszcza rowerową. W całej gminie, od Pobierowa aż po Pogorzelicę, oznaczono, wytyczono i przygotowano sieć ... więcej »

ul. Szkolna 1, Rewal

Rewal Rewal to jedno z bardziej rozpoznawalnych polskich letnisk. Najwcześniejsze adnotacje o miejscowości pochodzą z końca XIV w. - istniała tutaj wówczas gospoda. Pierwsi letnicy pokazali się w miej... więcej »

Pobierowo Pobierowo - zadbana plaża, wakacje wśród sosnowego lasu, z dala od dużych miast. Pobierowo swoją letniskową historię zaczęło w początkach dwudziestego wieku kiedy rozpoczęto sprzedaż leśnych... więcej »

Pogorzelica Pogorzelica - niewielka miejscowość urlopowa w gminie Rewal, ok 8 km w kierunku wschodnim od Rewala, pośród lasów świerkowo-sosnowych. Na zachód od Pogorzelicy znajduje się Niechorze - obi... więcej »

Skatepark w Pobierowie Przy ul. ul. Piastowskiej (koło ul. Moniuszki) w Pobierowie (5km od Trzęsacza) mieści się raj dla miłośników ekstremalnych wrażeń – skatepark o wymiarach 25x27 m. Przeznaczony j... więcej »

ul. Piastowska, Pobierowo

Niechorze Niechorze to miejsce wakacyjnego odpoczynku dla wielu tysięcy letników rok rocznie, położone pomiędzy Bałtykiem a Jeziorem Liwia Łuża. Kąpielisko w Niechorzu funkcjonuje od końca XIX wieku. ... więcej »

Pustkowo Pustkowo to nieduża wioseczka położona pomiędzy Trzęsaczem i Pobierowem, w przymorskiej gminie Rewal. Gmina Rewal przykłada dużą wagę do czystości. Przede wszystkim, jest tu shludno, są trasy... więcej »

Trzęsacz jest miejscowością o dość długiej historii. Pierwsze informacje na temat wioski odnoszą się do 1331 roku - wtedy Trzęsacz był już wsią z kościołem. Dla rozwoju wioski najważniejszym wydarzeni... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00